Ontdek Sas van Gent

Terug naar homepage

Schoonheidssalon Parfumerie Jolie


Bezoek Sas van Gent

Sas van Gent is een bruisende stad in de Zeeuws-Vlaamse kanaalzone. Deze website is een verzamelplaats voor alle informatie die u over Sas van Gent wilt weten. Ontdek zelf hoe het is om hier te wonen, te werken of te recreëren, hoe Sas van Gent is ontstaan of wat voor evenementen er op de rol staan en wat de laatste ontwikkelingen zijn in Sas van Gent.
Samen werken we er constant aan om u zo volledig mogelijk te informeren.

Schoonheidssalon Parfumerie Jolie


Ruime specialisatie in;

gezichtsverzorging

laserbehandeling van de huid

biologische huidverjonging

lichaamsverzorging

(diabetische) pedicure

hand- en nagelverzorging

permanente ontharing d.m.v. lichttherapie




ONTHUL UW GEZICHT VAN DE TOEKOMST!

Volledige gezichtscan met de MACvision en MACsensor
Marly en Mireille zijn twee van de weinige mensen die daadwerkelijk de toekomst kunnen voorspellen. Ze maken gebruik van nieuwe technieken, waarmee de schade die de huid van het gezicht heeft opgelopen in kaart wordt gebracht.

Met de speciaal ontwikkelde MAC, een geavanceerd apparaat met wit licht en UV-licht, waarmee u meetbare resultaten verkrijgt van de conditie van de huid.
U plaatst uw gezicht op de kinsteun en vervolgens worden er twee scans gemaakt: één met wit licht en één met UV-licht. 
Vervolgens wordt het aantal zichtbare zonnevlekken, poriën en rimpels als de kwaliteit van de huidstructuur berekent. Alle gegevens worden opgeslagen en worden voor u afgedrukt. Met deze uitgebreide analyse kan een individueel behandel- en productadvies worden opgesteld en wordt het succes van de behandeling zichtbaar. 

Het is een nieuwe tool in de branche van de gezichtsverzorging die u kan vertellen waar de huid al beschadigd is én waar in de toekomst problemen kunnen ontstaan. Ook welke beschadigingen de huid heeft opgelopen door de zon, die met het blote oog nog niet te zien zijn.
Er is nog niets op de markt dat geheel objectief laat zien hoe effectief we zijn met producten en behandelingen. Hier hebben we een systeem waarmee dit wel kan.

Met de MAC kunnen ook vele andere huidkenmerken gemeten worden zoals de talgproductie (het vet), het vochtgehalte (het water) en de elasticiteit van de huid.
Tevens is er een microscoopscanner die het huidbeeld wel 50x vergroot. Met deze scanner kan ook de hoeveelheid dode huidcellen worden afgelezen zodat we kunnen zien of het tijd is om de huid een peeling te geven.



Marly en Mireille van der Staal

Westkade 102

4551 CG Sas van Gent

T 0115 452893

F 0115 450155

info@schoonheidssalonjolie.nl
www.schoonheidssalonjolie.nl